kontakt mapa strony dodaj do ulubionych

siostryfaustyny3.pl / Informacje / Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Poniżej prezentujemy Państwu najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie. Dodatkowe pytania można przesyłać do nas przez formularz kontaktowy.
 

Adoracja Najświętszego Sakramentu - w jakich godzinach?
W kaplicy klasztornej odbywa się ona codziennie w godzinach 12-16:30 oraz 12-18:30 w niedziele. Na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy zaś do kaplicy wieczystej adoracji znajdującej się na lewo od wejścia do Bazyliki (plan).
 
Bezprzewodowy internet - gdzie jest?
Bezprzewodowy internet udostępniony jest wszystkim gościom naszego Domu św. Siostry Faustyny. Hasło dostępu można uzyskać na recepcji.

Biuro rzeczy znalezionych - gdzie się znajduje?
Po wszelkie zagubione przedmioty można zgłaszać się do punktów informacyjnych Sanktuarium oraz na furtę klasztoru Sióstr (plan).

Błogosławieństwo pamiątek - kiedy?
Wszelkie dewocjonalia i pamiątki religijne mogą zostać poświęcone po każdej Mszy Świętej w Bazylice po lewej stronie ołtarza, obok obrazu Matki Bożej Miłosierdzia (plan nabożeństw).

Intencje mszalne, podziękowania i prośby - gdzie składać?
Intencje mszalne bez wyznaczenia konkretnego terminu można zamawiać w punktach informacyjnych Sanktuarium i na furcie klasztoru (plan). Intencje z wyznaczonymi terminami można zamawiać w zakrystiach bazyliki lub kaplicy klasztornej.

Odpust zupełny - kiedy można uzyskać?
Wszelkie informacje znajdziecie Państwo tutaj.

Parkingi - gdzie się znajdują?
Parkingi ogólnodostępne znajdują się obok bazyliki przy ul. Siostry Faustyny oraz od ulicy Motarskiego, gdzie istnieje także możliwość zaparkowania autokarem. Zapraszamy do obejrzenia planu.

Powitanie grupy przed Mszą św. - co należy zrobić?
Możliwe jest powitanie grupy w czasie Mszy Świętej. W tym celu należy zgłosić grupę po przyjeździe w punktach informacyjnych lub na furcie albo zakrystii bazyliki.

Punkt Medyczny - gdzie się znajduje?
Na furcie klasztornej dostępny jest defibrylator, urządzenie do udzielania pierwszej pomocy. W każdej chwili dostępna jest tam również pomoc medyczna.

Spowiedź św. - kiedy się odbywa?
W kaplicy klasztornej:  codziennie: 6:00 – 6:30; 14:30 – 15:30; 17:00 – 17:30
W bazylice: codziennie 8:30 – 18:00

Wota dziękczynne - gdzie można składać?
Wota składać można na furcie klasztornej anonimowo lub z podaniem danych adresowych i opisem otrzymanych łask.

Wyżywienie - gdzie można zjeść ciepły posiłek?
Posiłki dostępne są w sezonie letnim w punkcie gastronomicznym 30 metrów od wejścia na furtę klasztorną (z prawej strony). Więcej informacji w zakładce punkty gastronomiczne oraz na
planie.